Społeczność Dojrzałych Graczy

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Gry MMO
  •  » Jaką grę MMO najszybciej odinstalowaliście?

#1 2014-01-19 16:28:41

 Wilczyca

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-11
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Jaką grę MMO najszybciej odinstalowaliście?

Są gry lepsze i gorsze, ładniejsze i brzydsze, mniej bądź bardziej causalowe. Z reguły wszystkim wypada dać pewną szansę, wiele po osiągnięciu określonego poziomu może zyskać w naszych oczach. Są jednak i takie tytuły, które wzbudzają w nas tak negatywne uczucia, że już po kilkudziesięciu minutach gry się z nimi żegnamy. Dlatego pytam - z jaką grą MMO najszybciej się pożegnaliście i dlaczego?


http://i.pinger.pl/pgr150/d80c5610001b9c6952d68748

Offline

 

#2 2014-01-19 16:35:27

Rashak

Zaaklimatyzowany

Zarejestrowany: 2014-01-14
Posty: 45
Punktów :   

Re: Jaką grę MMO najszybciej odinstalowaliście?

4story - gra usiłująca podrobić WoW' a w każdym miejscu. Niestety robiła to marnie.

Offline

 

#3 2014-01-19 16:48:32

 Dusia

Gaduła

33969874
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-01-15
Posty: 73
Punktów :   
WWW

Re: Jaką grę MMO najszybciej odinstalowaliście?

Dragon Propert. Na 8 lvl biłam mobki na 20+. Bez sensu.


Głupia stałość jest ulubieńcem ciasnych umysłów.

– Emerson

Offline

 

#4 2014-01-20 11:23:21

 Wilczyca

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-11
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Re: Jaką grę MMO najszybciej odinstalowaliście?

W moim przypadku taką grą był Rise of Metin. Była to produkcja, na którą długo czekałam i której zamierzałam naprawdę dać szansę. Wydawało się, że wszystko było na swoim miejscu: pozytywne nastawienie do gry przez twórców, którzy współpracowali z zainteresowanymi graczami, spory hype, duża różnorodność odnośnie klas i ras postaci. Niestety, po drodze na jaw wyszedł zatarg z GameForge o nazwę i zamknięcie fanpage'a, co znacznie podważyło wiarygodność firmy. Mimo to beta odbyła się, choć w nieco późniejszym terminie. Zagrałam. Nie będę tutaj oceniać potencjału gry, ponieważ grałam krótko, ale takiego ubóstwa w grze MMO nie widziałam już dawno. Grafika i animacja postaci wyglądająca na co najwyżej wczesną alphę, walka nie będąca żadnym wyzwaniem, autotracker i koszmarnie brzydkie lokacje. Choćbym chciała, nie doszukałabym się w tej grze niczego pozytywnego, a szkoda. Jak dla mnie jedno z największych rozczarowań roku. Przebolałabym, gdyby ta gra była chociaż przeciętna, ale ona okazała się po prostu bardzo słaba.


http://i.pinger.pl/pgr150/d80c5610001b9c6952d68748

Offline

 

#5 2014-01-22 10:54:25

DeimonD

Zaaklimatyzowany

Zarejestrowany: 2014-01-20
Posty: 33
Punktów :   

Re: Jaką grę MMO najszybciej odinstalowaliście?

RaiderZ grałem to 2 tygodnie po wybicu max lvl cap nie ma co robić. Jest nudno, pusto finito - nic ta gra nie oferuje. Jak ktoś nie ma czasu grać to gra dla niego, ale nie dla mnie.

Offline

 
  • Index
  •  » Gry MMO
  •  » Jaką grę MMO najszybciej odinstalowaliście?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.plemieduchow.pun.pl www.polish-tactical-team.pun.pl www.pes6ligaonline.pun.pl www.virtual-swiat.pun.pl www.wolontariat.pun.pl