Społeczność Dojrzałych Graczy


  • Index
  •  » Gry MOBA
  •  » Jakie MOBA najbardziej lubisz i dlaczego?

#16 2014-01-17 20:02:51

 Wilczyca

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-11
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Re: Jakie MOBA najbardziej lubisz i dlaczego?

Simeonus, widziałam na Greenlight na Steamie to nowo powstające MOBA 3D. Nie pamiętam już, jak się nazywało, ale parę razy pisano o nim na mmorpg.org.pl. Jeśli chcesz, możesz oddać głos, by weszło na Steama.


http://i.pinger.pl/pgr150/d80c5610001b9c6952d68748

Offline

 

#17 2014-01-18 13:27:42

Mikrum

Świeżynka

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 10
Punktów :   

Re: Jakie MOBA najbardziej lubisz i dlaczego?

Mnie najbardziej interesuje moba od blizzarda "Heroes of the storm" od blizzarda. Mają tam być najważniejsze postacie z gier takich jak Diablo czy też Star Craft. Jednak na razie tylko closed beta i to z bardzo ograniczonym dostępem.

Offline

 

#18 2014-01-18 21:00:46

 Wilczyca

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-11
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Re: Jakie MOBA najbardziej lubisz i dlaczego?

A ja szczerze powiedziawszy dziwię się, że Blizzard zdecydował się na wypuszczenie gry MOBA. W zasadzie nie ma szans, by Heroes of the Storm zdeklasowało League of Legends i DOTA 2, bo te produkcje mają już zbyt mocno ugruntowaną pozycję i obie pojawiły się w czasie, w którym nie było na rynku konkurencji, więc dobrze wykorzystały swoją szansę. Blizzard ze swoją MOBA się po prostu spóźni - na pewno będzie miała ona swoich zwolenników, ale raczej nie wyjdzie poza kategorię "miła gierka na odstresowanie". Turniejów Heroes od the Storm się nie spodziewam.


http://i.pinger.pl/pgr150/d80c5610001b9c6952d68748

Offline

 

#19 2014-01-19 18:42:49

=ShiVa=

Świeżynka

Zarejestrowany: 2014-01-18
Posty: 9
Punktów :   

Re: Jakie MOBA najbardziej lubisz i dlaczego?

Również uważam,że to będzie dość dziwne posunięcie ze strony Blizzarda. Będą się musieli natrudzić,aby wymyślić oryginalne postacie i silnik(nie jestem pewien tego słowa )gry.Nawet jeżeli będą wykorzystane  z Diablo czy StarCraft nie sądzę,aby była to wystarczająca ilość dostępnych avatarów.

Jeśli chodzi o mój wybór gry MOBA - Dota 2.W LoL'a grałem kilka meczy,bo chciałem wiedzieć jakie błędy będę wypominał przy rozmowie z miłośnikami tej gry. Osobiście uważam,iż jest to produckja stworzona na bazie Doty z World of Warcraft.Z opowieści kolegów,graczów LoL'a, zauważyłem, że wiele umiejętności bohaterów tej gry jest niemalże identycznych do umiejętności bohaterów Doty,niekiedy nawet są podobni wyglądem,choć oczywiście różnią się nazwą.

W inne gry typu MOB,MOBA nie grałem. Mógłby ktoś napisać co oznacza MOB ;p ? Nie orientuje się czasami w waszych skrótach i tak troszeczke używam ich na ślepo.

Ostatnio edytowany przez =ShiVa= (2014-01-19 18:45:42)

Offline

 

#20 2014-01-20 22:02:26

DeimonD

Zaaklimatyzowany

Zarejestrowany: 2014-01-20
Posty: 33
Punktów :   

Re: Jakie MOBA najbardziej lubisz i dlaczego?

Moje pierwsze moba, to lol. Nadal go lubię ale czasem nienawidzę za wszech ogromny flam już podczas wybierania postaci. Jednak jakby nie patrzeć na aspekt kultury graczy co kreuje wizerunek tej gry - gra naprawdę warta uwagi. Dynamiczna rozgrywka co kocham, co chwilę jest tf mniejszy bądź większy (jakbym powiedział na rachunkowości brutto duże, brutto małe). Niby gra jest prosta jednak aby grać w miarę dobrze trzeba pograć z minimum rok.

A ja mam inne odczucia odpalając dotę 2 ptarzę sobie na Pudge i co widzę blitza. Gram Drow o sobie myślę mój ulubiony carry z lola.

Offline

 

#21 2014-01-21 00:37:17

 Wilczyca

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-11
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Re: Jakie MOBA najbardziej lubisz i dlaczego?

Przecież to Blitzcrank jest "podróbką" Pudge'a, a Ashe "podróbką" Drow Ranger.


http://i.pinger.pl/pgr150/d80c5610001b9c6952d68748

Offline

 

#22 2014-01-22 06:55:27

Simeonus

Gaduła

Zarejestrowany: 2014-01-14
Posty: 61
Punktów :   

Re: Jakie MOBA najbardziej lubisz i dlaczego?

#=ShiVa=

Multiplayer Online Battle Arena - wymyślone przez RIOT, a jakby się nad tym zastanowić to co druga gra z systemem lobby + room podchodzi pod to.

#Wilczyca

Bohaterów w Uniwersum Blizzarda jest od groma i ciut ciut, wystarczy, że dadzą każdego bohatera, bossa z serii Diablo, to samo ze Starcrafta i WoW i już ich będzie koło 50+ A jak do tego by się uparli i z samych klas zrobili championów to w Diablo masz ich ok. 10, Starcraft to tam nie wiem i WoW też pełno Powiem Ci też, że chociaż Blizza nie lubię, jego polityki i gier - tylko D2, to na pewno wypróbuje HotS bo zapowiada się ciekawie.

Ostatnio edytowany przez Simeonus (2014-01-22 06:56:14)

Offline

 

#23 2014-01-22 10:39:37

DeimonD

Zaaklimatyzowany

Zarejestrowany: 2014-01-20
Posty: 33
Punktów :   

Re: Jakie MOBA najbardziej lubisz i dlaczego?

A ja będę bronił lola bo teraz gra mi się zajebiście Co jest na plus na pewno komiksowa grafika żadne moba nie jest w tym stylu. Chumor ;p, jak ktoś chce to go zauważy. Ja lubię taką grafikę, jednak jak mam focha już to odpalam dotę.

Od blizzarda można być kokurencja i to nie mała , dobrze jakby zrobili buy and play. Wtedy kupujesz grę i grasz sobie, chociaż nie widzę sensu abonamentu w moba ;p.

Offline

 
  • Index
  •  » Gry MOBA
  •  » Jakie MOBA najbardziej lubisz i dlaczego?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rpggryf.pun.pl www.htcsmart.pun.pl www.eti-ukw.pun.pl www.b2st.pun.pl www.forumotwartemiastopuck.pun.pl