Społeczność Dojrzałych Graczy


#1 2014-02-02 10:15:18

 Sadistik

Świeżynka

Zarejestrowany: 2014-01-27
Posty: 19
Punktów :   

Najmniej lubiana nacja w grach MMO?

Od razu chcę poinformować że temat ten nie ma na celu obrażania innych narodowości! Osobiście chcę się dowiedzieć za kim po prostu nie przepadacie

Więc zacznę od mojego gorrrrącego niczym... hmm... niczym świeżutkie schabowe w niedzielne popołudnie TOP 8! Jeżeli ktoś będzie miał ochotę napisać czemu kogoś nie lubi, no to zachęcam!

TOP 8 [ Kolejność nie ma znaczenia ]

1. Polacy - League of Legends
2. Grecy - League of Legends
3. Turcy - Cross Fire, oraz inne gry FPS
4. Brazylijczycy - Tibia
5. Szwedzi - Tibia
6. Czesi - League of Legends
7. Litwini - League of Legends
8. Chińczycy - FPS'y!

Ostatnio edytowany przez Sadistik (2014-02-02 10:15:58)

Offline

 

#2 2014-02-02 10:46:52

 LugVan

Administrator

Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2014-01-10
Posty: 70
Punktów :   

Re: Najmniej lubiana nacja w grach MMO?

Fakt, azjaci w FPS'ach są denerwujący, ale nie aż tak bardzo jak nasi rodacy we wszelkiej maści sieciówek. Reprezentują sobą bardzo wysoki poziom. Te Rage Quity i Caps Locki.

Offline

 

#3 2014-02-02 11:16:34

 Wilczyca

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-11
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Re: Najmniej lubiana nacja w grach MMO?

Mnie szczerze powiedziawszy nie obchodzi to, jakiej ktoś jest narodowości, o ile potrafi się zachować i wykazuje w grze drużynowej chęć współpracy. Choć faktem jest, że Polacy nie mają dobrej opinii w grach. Wydaje mi się, że to dlatego, że w Polsce tego typu rozrywka jest jeszcze uznawana za zabawę dla dzieci i ciężko jest dorosłym graczom (którzy posiadają już pewną dojrzałość) przekonać się do MMO. Natomiast ci przekonani albo siedzą na abonamentówkach, albo wspierają niszowe produkcje z kameralnym community. Czasami myślę, że byłoby dużo lepiej, gdyby panował u nas taki system jak w Korei - rejestracja na PESEL. Wtedy wszelkiej maści trolle i miłośnicy rage'u szybko traciliby konta, ale z drugiej pewnie wydawcy zaczęliby się buntować.


http://i.pinger.pl/pgr150/d80c5610001b9c6952d68748

Offline

 

#4 2014-02-02 11:32:02

 Sadistik

Świeżynka

Zarejestrowany: 2014-01-27
Posty: 19
Punktów :   

Re: Najmniej lubiana nacja w grach MMO?

Oj tak... To rozwiązanie z numerem PESEL jest idealne Niestety nasz kraj jest jeszcze w gamingowym średniowieczu i wprowadzenie takiej innowacji jest niemożliwe .

Offline

 

#5 2014-02-02 11:37:53

 Wilczyca

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-11
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Re: Najmniej lubiana nacja w grach MMO?

I nasz kraj jeszcze przez baaardzo długi czas z tego średniowiecza nie wyjdzie. Korea jest pod tym względem potęgą, ponieważ tam ludzi stać na kupowanie gier i płacenie abonamentu w wielu produkcjach, dlatego większość gier robiona jest właśnie pod azjatycki rynek. Do tego dochodzi esport, który niezwykle prężnie się tam rozwija. U nas tego nie ma i przez długi czas nie będzie. Nie, jeśli ceny nie będą dostosowane do polskich zarobków. Bo sądzę, że sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej, gdyby miesięczny abonament wynosił np. 10-15 zł.


http://i.pinger.pl/pgr150/d80c5610001b9c6952d68748

Offline

 

#6 2014-02-02 13:05:12

Rakson

Zaaklimatyzowany

lol
Call me!
Skąd: lol
Zarejestrowany: 2014-01-31
Posty: 34
WWW

Re: Najmniej lubiana nacja w grach MMO?

Problem z naszą narodowością w LoLu.

Sytuacja #1:
Ranked, wchodzimy do champion select i od razu co widzimy: niemiłosierny spam o tym jakie to są polaczki, jak bardzo tutaj suczą i troll na start gry (sponsorowany przez ->Polaka<-), nie mamy zbyt dobrą renomę, a to szczególnie na serwerze wschodnim, jak już taki pacan się przyczemi, to nie ma zmiłuj (nie żeby to było gdzie bronze-silver, na razie sytuacja na rankedach jest tak spie****ona, że to ma sytuacje nawet na platynach). Zacznijmy od tego, że poziom reprezentowany w ligach na EUNE jest jeden z najniższych np. w porównaniu do EUW.

Sytuacja #2:
Był kiedyś bardzo zły krok wykonany przez Riot w sprawie "deportacji" nas, Polaków i reszte "niewygodnych krajów" z EUW, poprzez zwykły, darmowy i w jedną stronę transfer z EUW do EUNE, nie odwrotnie. Nawet zostaliśmy wspomniani w ich newsie, jaki zaszczyt!

Niemniej, niedawno postanowiłem trochę ograniczyć granie w LoLa, bo moim znaniem w miarę czasu ma on zły wpływ na psychike () i czas zrobić kolejną przerwę od niego, na razie granie tylko we trójkę i więcej, bo yoloQ trzeba przeczekać.

Kończąc, ja bym powiedział do tych hejterów i trolli: Uspokójcie swoje cycki i kreujcie swój e-penis gdzie indziej, po co to komu.

Offline

 

#7 2014-02-02 13:22:35

 Wilczyca

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-11
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Re: Najmniej lubiana nacja w grach MMO?

Rakson, wbrew pozorom w DOTA 2 sytuacja nie wygląda dużo lepiej - może nie jest źle na taką skalę, ale trolle i hejterzy też się zdarzają. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że na moim poziomie występują tacy gracze (wszak zbyt wysoki poziom to nie jest), ale u mojego faceta na very high mmr też pojawiają się takie "kwiatki". Inna sprawa to fakt, że w DOTA 2 gracze są mniej przewrażliwieni i nikt nikogo za "nooba" nie reportuje.


http://i.pinger.pl/pgr150/d80c5610001b9c6952d68748

Offline

 

#8 2014-02-02 13:26:43

Rakson

Zaaklimatyzowany

lol
Call me!
Skąd: lol
Zarejestrowany: 2014-01-31
Posty: 34
WWW

Re: Najmniej lubiana nacja w grach MMO?

Gdzie w LoLu tego nie powiesz, 90% gier kończy się słowami "Report xxx for xxx"

Offline

 

#9 2014-02-02 13:50:07

 Wilczyca

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-11
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Re: Najmniej lubiana nacja w grach MMO?

Może dlatego, że LoL jest bardzo "noob friendly". Wiadomo, że tam, gdzie jest rywalizacja, są i emocje. Oczywiście nie powinno być dopuszczane wyzywanie i teksty, czego by ktoś nie zrobił z Twoją matką, ale moim zdaniem powiedzie komuś, że gra słabo i niszczy rozgrywkę, nie powinno być karane.


http://i.pinger.pl/pgr150/d80c5610001b9c6952d68748

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polish-tactical-team.pun.pl www.plemieduchow.pun.pl www.wolontariat.pun.pl www.wiedzminrpgforumgame.pun.pl www.virtual-swiat.pun.pl