Społeczność Dojrzałych Graczy


#1 2014-01-17 10:28:00

FlashGordon

Świeżynka

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 4
Punktów :   

Siemka

Cze, mam na imię Arkadiusz, gram w MMO już trochę czasu, zaczęło się od MU Online, potem ROSE online ale pamiętam że wprowadzili abonament i przeszedłem na inny tytuł FLYFF w który grałem od groma czasu, aż wydali ROM w którego pykałem dobry rok aż odkryłem gry p2p, a mianowicie RIFT w który przestałem grać po przejściu na f2p, sam nie wiem czemu, ostatnio nie mogę dla siebie nic znaleźć, czekam na TESO, w międzyczasie gram ostro w Football Manager 2014 na STEAM. Gram też trochę w MOBA, a dokładnie w LOL (gold1) jak by ktoś chciał pyknąć DUO to piszcie. Było tez trochę FPS, pogrywałem w CS 1.6 prawie 3k godzin spędzonych w tej grze :).

  Czytam trochę książek, lwia część mojego budżetu idzie na papier, nie mam w sumie gdzie już ich trzymać, walają się po podłodze, aktualnie katuje mało ambitne fantasy, a mianowicie Saga o Drizzt D'Urden, doszedłem do 9 tomu, planuje przeczytać wszytko co jest napisane o tym Drowie i jak najwięcej książek o krainach (czyli jeszcze z 30 tomów jak nie lepiej różnego badziewia) do których mam sentyment po przejściu sagi Baldur's Gate, tak na oko z 15 razy i oczywiście Planescape Torment (jeszcze na półce stoi oryginał z 4 cd w fikuśnej opakówce), Icewind Dale. Czytuje też Cyber Punk i wszytko co pisze Neal Stephenson, nie dawno skończyłem Cryptonomicon jeśli ktoś się orientuje w temacie to wie że łatwym zadaniem to nie jest :D, uwielbiam też Gibsona.

  Co tam jeszcze ten tego ...... Lubię komiksy DC i filmy wydawane pod banderą tej legendarnej firmy, ale nie tylko o Człowieku ze Stali i Mrocznym Rycerzu, też V jak Vendetta i Strażnicy. Oglądam trochę seriali, aktualnie BBTeory i Jak Poznałem Waszą Matkę, czekam na serial Detektywi z Harelsonem i McConaughey. Ale że dudka na mundial nie wzięli .... :)

  27 lat, nr buta 42, zainteresowania powyżej, choć nie wszystkie, na forum trafiłem przez Magdę która mi podesłała link i to by było na tyle.

Pozdro, sry za chaos panujący w tekście, ale tak musi być.


http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b7/Unico_Anello.png/200px-Unico_Anello.png

Offline

 

#2 2014-01-17 13:23:34

 LugVan

Administrator

Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2014-01-10
Posty: 70
Punktów :   

Re: Siemka

Witam i życzę miłego pobytu na forum ;d

Offline

 

#3 2014-01-17 17:32:01

 Dusia

Gaduła

33969874
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-01-15
Posty: 73
Punktów :   
WWW

Re: Siemka

A wzrost?


Głupia stałość jest ulubieńcem ciasnych umysłów.

– Emerson

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pes6ligaonline.pun.pl www.virtual-swiat.pun.pl www.plemieduchow.pun.pl www.polish-tactical-team.pun.pl www.wolontariat.pun.pl