Społeczność Dojrzałych Graczy

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » Nasze hobby
  •  » Muzyka, dla niektórych tyle ważna, co powietrze :)

#1 2014-01-16 15:07:25

 nineku

Zaaklimatyzowany

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 42
Punktów :   

Muzyka, dla niektórych tyle ważna, co powietrze :)

Nie wiem, jak wy, ale nie wyobrażam sobie siedzenia w ciszy. Niekoniecznie mówię o stacjach radiowych, bo te zupełnie obrzydzają tą piękną gałąź sztuki.
Staram się jeździć na koncerty, kolekcjonuję z tatą stare winyle, dodatkowo nie potrafię rozstać się z kasetami magnetofonowymi.
Kolekcja na dysku, regularnie aktualizowana, zmieniana, to znów zgrywana z racji małej pojemności, liczy ponad 100 GB już.
Nie potrafię zamykać się w ramach gatunków muzycznych, bo każdy artysta jest odpowiedzialny za tworzenie własnego, niepowtarzalnego stylu.
I tak od sceny polskiej, którą odkrywam obecnie, a cofnęłam się w czasy muzyki rodzącej się w PRL'u, po wcześniej ciężki metal z całego świata, country i blues, muzykę folkową, czy etniczną.
Są dni, kiedy zimna i black metalowa Skandynawia u mnie gości, są dni, kiedy wieczorami z odtwarzacza sączy się Johny Cash.
Bezsenne noce to odrywanie radiowej trójki, wypady do pubu muzycznego to jam session i spotkania z takimi samymi pasjonatami, entuzjastami, dzięki którym zawsze coś nowego znajdzie się, pozna, a czasem zakocha w dorobku jakiegoś wykonawcy.
Niestety nie gram na niczym, choć zawsze fascynowały mnie gitary basowe i ich brzmienie.

Offline

 
  • Index
  •  » Nasze hobby
  •  » Muzyka, dla niektórych tyle ważna, co powietrze :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eti-ukw.pun.pl www.htcsmart.pun.pl www.b2st.pun.pl www.chaotic-game.pun.pl www.forumotwartemiastopuck.pun.pl